سردار شهید حسین املاکیآغاز به کار رسمی سایت اطلاع رسانی سردار شهید حسین املاکی - سردار شهید حسین املاکی
3

از هموطنان عزیز در خواست می شود خاطرات،‌عکس،‌فیلم و … خود را جهت ارتقاء کیفی و کمی مطالب سایت، به آدرس ایمیل ” info [at] hosseinamlaki [dat] ir” ارسال نمایند.

پایگاه اطلاع رسانی سردار شهید حسین املاکی همزمان با هفته دفاع مقدس در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۳ رونمایی شد و برخی سایت های استان گیلان این خبر را تحت پوشش قرار دادند که به این واسطه از سایت های مورد نظر تقدیر می شود.

هدف از افتتاح و آغاز به کار این پایگاه، شناساندن این شهید بزرگوار که رهبر معظم انقلاب از وی به عنوان قهرمان نام برده است به نسل جوان امروز می باشد.

حجمه های دشمن در فضای دنیوی و به خصوص در فضای مجازی بسیار چشم گیر بوده و یکی از اهداف آنان ایجاد شک و تردید در دل جوانان است که با شبهه افکنی های فراوان در مورد شهدا و انقلاب، ذهن جوانان ایران را مشغول می کنند و از سوی دیگر فعالیت در عرصه انقلابی و شناساندن و فهماندن نسل امروز با ارزش های انقلاب کمتر از چیزی است که انتظار می رود.

بعد از گذشت چند ماه از رونمایی سایت، با جمع آوری تعدادی از اطلاعات شهید حسین املاکی از قبیل خاطرات از افراد و یا مکتوب شده، تصاویر و فیلم های منتشر شده در فضای مجازی،و …. سایت را فعال کردیم و از امروز فعالیت جدی و رسمی این پایگاه اطلاع رسانی آغاز می شود.

انتظار می رود افرادی که با شهدا انس دارند و این شهید را درک کرده اند در امر اطلاع رسانی صحیح و معرفی این شهید به نسل های جوان به عنوان یک الگو به ما کمک کنند تا بتوانیم در این راه با قدم محکم تری قدم برداریم.

امروزه با توجه به حجمه های دشمن به جای انکه شهدا، علما و … الگوی جوانان شوند افراد و شخصیت های کذایی متاسفانه جایگزین شده اند.

از هموطنان عزیز در خواست می شود خاطرات،‌عکس،‌فیلم و … خود را جهت ارتقاء کیفی و کمی مطالب سایت، به آدرس ایمیل “ info [at] hosseinamlaki [dat] irارسال نمایند.

1

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۳/۰۹/۰۸ - ۸:۲۳
نویسنده : جوادی
تاریخ : ۰۸ آذر ۱۳۹۳
ساعت : ۱۲:۵۲:۰۲

با سلام

ایمیلتون رو به این صورت کامل گذاشتید info@hosseinamlaki.ir
مطمئنا تنها چیزی که دریافت خواهید کرد ایمیل های فراوان اسپم هست .

بهتر بصورت تصویر یا info [at] hosseinamlaki [dat] ir

قرار بدید
با تشکر از شما


كانال تلگرامي شهيد حسين املاكي شهيد حسین املاکی سامانه پیامکی تسنیم تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب